Mateusz Kulesza
Bardzo przydatny e-book przy pisaniu pracy licencjackiej. Dużo przystępniej niż na seminariach można dowiedzieć się jak powinna wyglądać praca, co zawierać oraz na co zwrócić uwagę przy jej pisaniu, tak by została dobrze oceniona.

Paweł Lipnicki
aktor, trener biznesu

Zdecydowanie polecam wszystkim , którzy przystępują do pisania prac naukowych! Już na wstępie można prawidłowo określić warunki, plan i realizację pracy , unikając jednocześnie większych i mniejszych błędów wynikających z braku doświadczenia. Powyższy poradnik jest nieocenioną pomocą zwłaszcza dla eksternów oraz studiujących zaocznie – niemniej każdy piszący prace naukowe skorzysta na wiedzy w nim zawartej 😉 polecam ! Paweł Lipnicki www.trener.home.pl

Dorota
studentka

Bardzo praktyczna, napisana z dbałością o szczegóły książka. Podczas pisania pracy dyplomowej lub magisterskiej warto ją mieć pod ręką.

Agnieszka Lipnicka
studentka

Super książka. Miałam kłopot z napisaniem planu pracy, a po lekturze poszło mi jak z płatka. Myślę, że to „pierwsza pomoc” przy pisaniu pracy. Polecam.

Małgorzata Pilarek
studentka

Książka jest bardzo jasno i zrozumiale napisana. Pomaga mi w napisaniu mojej pracy licencjackiej. Zawiera bardzo dobre porady jak napisać żeby wszystko było ok!!

Bernadetta Fijołek
Książka jest super bardzo mi się przydała jak też przyda mojej siostrze i mi daje wzór jak stosować w pracy.

Marek Grzywa
Książka jest bardzo rzeczowa.W jasny sposób porusza najważniejsze kwestie związane z pisaniem prac magisterskiej.Polecam to publikacje każdemu studentowi szczególnie jeszcze przed wyborem tematu pracy i promotora.Pozwoli się ona uchronić od wielu błędów i znacznie usprawni pisanie.

Joanna Sucharek
studentka pedagogiki

Witam. długo zastanawiałam się nad tym jaką książkę kupić aby wprowadziła mnie w pewien schemat pisania mojej pierwszej pracy licencjackiej,rozwiała moje wątpliwości,odpowiadała na ważne dla mnie zastanawiające pytania a przede wszystkim poprowadziła przez niekończący się „labirynt” pisania tej pracy na komputerze.Po długim przeglądaniu stron internetowych i zastanawiających myśli „czy to będzie dobry wybór” zdecydowałam się na książkę właśnie z Państwa wydawnictwa „Złote Myśli” i kiedy już dostałam przesyłkę to z ciekawości od razu zabrałam się za czytanie, muszę przyznać że książka jest ciekawie napisana w prostym, zrozumiałym języku, wyjaśnia dużo wątpliwości,i co najważniejsze wszystko w niej rozpisane jest krok po kroku czego właśnie bardzo potrzebowałam:) teraz mam tylko nadzieję, że przy pomocy tej książki z powodzeniem obronię pracę licencjacką i będe się cieszyć zdobytym ciężką pracą wyższym już wykształceniem.

Paulina Damasiewicz
studentka prawa

Publikacja napisana jest bardzo prostym językiem i porusza wszelkie istotne kwestie jakie mogą się pojawić w trakicie pisania pracy dyplomowej, zawiera wiele cennych wskazówek i zdecydowanie ją polecam, dla mnie okazała się bardzo pomocna.

Paulina
studentka zdrowia publicznego

Książka warta polecenia. Wszystko doskonale wyjaśnione, poparte przykładami. Warto!

Halina Mendyka
studentka pracy socjalnej

Książka jest napisana w bardzo przystępny sposób. Krok po kroku uczy jak napisać bardzo dobrą pracę licencjacką lub magisterską.

Agata Frondczak
studentka

Rewelacyjny poradnik. Wreszcie wiem od czego zacząć pisanie prac, aby promotor był zadowolona, a praca dobrze napisana i obroniona na 5. Bardzo dziękuję.

Sylwia
Książka bardzo ciekawie napisana. Będzie mi bardzo pomocna, ponieważ jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej.

Dorota Gałgan
studentka edukacji medialnej

Super poradnik! Bardzo pomocny przy pisaniu pracy dyplomowej. W prosty sposób odpowiada na dręczące pytania i rozwiewa dylematy. Pomaga zaplanować i uporządkować materiały do pracy. Polecam serdecznie!!

Paulina Bładszczyk
studentka

Książka, którą zamówiłam jest rewelacyjna!!! BARDZO mi pomaga w pisaniu pracy. Uważam, że każdy student powinien taką mieć w swoim domu!

Ewa Borsukiewicz
studentka kulturoznawstwa starożytnego

Publikacja jest naprawdę rewelacyjna! Przede wszystkim pozwoliła mi się zorientować od czego powinnam zacząć pracę magisterską, czym się kierować przy wyborze tematu i jak robić dobre notatki żeby później nie pogubić się w nadmiarze zebranego materiału. Dzięki zamieszczonym przykładom można też zobaczyć, jak z grubsza taka praca powinna wyglądać. Gorąco polecam!

Kinga Seklecka
studentka

Naprawdę super książka, a w szczególności rozdział poświęcony pisaniu pracy na komputerze. Wszystko wyjaśnione krok po kroku aż chce się pisać pracę.

Magdalena
studentka

Książkę tę kupiłam, gdyż nie wiedziałam jak rozpocząć działania prowadzące do napisania mojej pracy licencjackiej. Gdy kiedyś przypadkiem przeczytałam fragment takiej pracy, przeraziłam się. Po przeczytaniu „Jak napisać, przepisać …” przekonałam sie, że to chyba jednak nie będzie takie trudne, a najważniejsze jest rozplanowanie pracy i sporządzenie notatek. Po lekturze owej książki stałam się pełna optymizmu i zapału do pracy, gdyż okazało się, że „Nie taki dabeł straszny, jak go malują” . Wszystkich, którzy nie potrafią zapanować nad notatkami i pracą dyplomową zachęcam do zakupu powyższej pozycji, która na pewno udzieli wielu cennych wskazówek.

Justyna G.
Uniwersytet Medyczny

Książka „Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską” to niezwykle przydatne kompendium wiedzy w zakresie stworzenia oryginalnej, poprawnej i ciekawej pracy magisterskiej. Dla mnie ogromny atut tej publikacji to: przedstawienie krok po kroku zadań, które powinno się wykonać, pisząc pracę oraz obrazowe przykłady z różnych dziedzin. Jako, że jestem w trakcie pisania jednej pracy magisterskiej, a czeka mnie jeszcze jedna, to myślę, że wskazówki zawarte w książce bardzo mi się przydadzą i polecam tę książkę wszystkim piszącym prace, zarówno tym którzy nie wiedzą od czego zacząć, jak i tym bardziej zaawansowanym!

Agnieszka Korupka
studentka zarządzania w administracji

Świetna książka, bardzo fajnie napisana, zrozumiale dla wszystkich. Dużo ciekawych podpowiedzi i pomysłów. Przewodnik po wordzie też może się przydać. Gorąco polecam.

Halina Chyczewska
studentka pedagogiki

Moje wrażenia z lektury są bardzo pozytywne. Dla osób zaczynających pisanie pracy lektura jest bardzo przydatna. Znalazłam tam wiele przydatnych wskazówek, np jak robić notatki, kompletować je żeby później było łatwo odnaleźć to czego potrzeba, jaki powinien być układ pracy, sposób pisania, jaki rodzaj pracy wybrać – naprawdę wiele bardzo przydatnych informacji. Poza tym dla osób, które nie mają opanowanego office’a, jest tam instrukcja co robić krok po kroku – naprawdę duży plus. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam wszystkim 😀

Celina Szlachcikowska
studentka administracji

Pierwsze co zwróciło moją uwagę w książce to bardzo jasny i czytelny układ poszczególnych rozdziałów. Niezwykle cenne okazały się typowe wskazówki – wydawałoby się że są to rzeczy raczej znane ale nikt nie zwracał na nie uwagi – aż do tej pory. Praktycznie każda sytuacja opisana bardzo klarownie. Polecam tę książkę wszystkim, którzy muszą napisać jakąkolwiek pracę. Polecam i pozdrawiam.

Magda Nowicka
studentka fizjoterapii

Dzięki wiedzy uzyskanej z ebooka udało mi się uporządkować to, co napisałam wcześniej przed jego przeczytaniem. Jednak najważniejsze dla mnie były wskazówki do opracowania komputerowego pracy. Są bardzo szczegółowe i dzięki nim można krok po kroku „obrobić” pracę. Polecam, bo przydaje się nie tylko w dziedzinach marketingu i ekonomii. Każdy znajdzie informacje dla siebie.

Iza Wiese
studentka socjologii

E-book godny polecenia. Dzieki niemu pisanie pracy stalo sie latwiejsze a wręcz bardzo prosciutkie. Dzieki niemu moja praca zostala napisana w 3 dni a nie kilka miesięcy jak robia to moi znajomi.

Hania
studentka

Super sprawa!! od dłuższego czasu chodziłam wokół mojej magisterki i nie wiedziałam, z której strony powinnam ją ugryźć:) wiadomo, że najgorzej jest zacząć.. ebook okazał się WIELKĄ pomoca:) wiem już, na co powinnam zwrócić uwagę, wybierajac temat i promotora i najwaźniejsze – jak zaatakowac plan pracy:) ebook zawiera wiele cennych porad, dotyczących calego procesu pisania prac,y m.in jej komputerowej wersji. GORACO POLECAM!!:)

Agnieszka Kowalska
studentka

Właśnie przymierzam się do pisania pracy licencjackiej i nie żałuję zakupu. W tej książce jest chyba wszystko to, co ma mi się przydać, a czego promotor w ogóle nie chce powiedzieć. I miła powtórka ze styli w Wordzie. POLECAM!!!

Alicja Szafraniec
oligofrenopedagog

Polecam tego ebooka wszystkim osobom, które pisza jakąkolwiek pracę badawczą. Dzięki niemu dowiedziałam się, jak radzić sobie z drobnymi problemami podczas pisania pracy na komputerze, a praktyczne wskazówki przyśpieszyły pisanie pracy.

Marta Kalinowska-Szczudło
studentka

E-booka zakupiłam w krytycznym momencie, kiedy zdałam sobie sprawę, że nie poradzę sobie z napisaniem pracy licencjackiej. E-book okazał się nieocenionym źródłem cennych porad. Jest on szczególnie cenny, gdyż nie zawiera oględnych, nic nie dających wskazówek, lecz rady rzeczywiście przydatne i dobre. Moja praca nie jest łatwa i w e-booku tym najcenniejsze dla mnie były wskazówki co do metodologii, formułowania problemu badawczego itp… To naprawdę przydatne źródło wiedzy, które pozwoliło mi zrozumieć na czym w ogóle polega pisanie pracy dyplomowej. Elementy układanki ułożyły się w całość. Co prawda piszę jeszcze tę pracę, ale wierzę, że teraz mi się uda.