Alicja Kaszyńska

Nazywam się Alicja Kaszyńska.  Z wykształcenia jestem polonistą, menadżerem i redaktorem tekstów. Byłam dziennikarzem radiowym, nauczycielem, prowadziłam kursy komputerowe. Zobacz mój profil na goldenline.pl

Obecnie zajmuję się redagowaniem książek dla wydawnictw, piszę na zlecenie teksty użytkowe, prowadzę kursy oraz udzielam konsultacji indywidualnych z zakresu redagowania i  formatowania tekstów, a także obsługi programów Word i PowerPoint.

Na podstawie wieloletnich kontaktów ze studentami piszącymi prace dyplomowe i magisterskie wydałam poradnik „Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową”.

W poradniku zawarłam informacje, które pozwolą każdemu samodzielnie napisać, przepisać i sformatować w programie Word pracę dyplomową. Są tam także wskazówki, jak przygotować się do obrony, aby była miłą formalnością. Opinie czytelników pozwalają mi sądzić, że książka przydała się wielu obecnym absolwentom przeróżnych uczelni.

Na mojej stronie internetowej znajdziecie artykuły głównie dotyczące pisania pracy oraz obsługi programu Word 2007 (a wkrótce także Word 2010). Warto do nich zajrzeć. Pomogą posługiwać się niektórymi narzędziami Worda – prostymi, ale rzadko używanymi.

Jeśli chciałbyś, aby na stronie znalazł się artykuł z rozwiązaniem Twojego problemu związanego z Wordem lub pisaniem prac dyplomowych i innych tekstów, skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do mnie.